W Magazynie TOPrankingi tworzymy rzetelne i interesujące artykuły, które pomagają odkrywać topowe przedsiębiorstwa w różnych branżach i nie tylko!

Poroba Ci się to co robimy?

Wesprzyj nasz magazyn!

Możesz wesprzeć nasz portal internetowy drobną darowizną, jeżeli podoba Ci się, to co robimy.

Wesprzyj nas

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami pod biuro@toprankingi.com. Z przyjemnością porozmawiamy w każdej kwestii.

Agenci Nieruchomości

WROCŁAW | Sekrety skuteczności wrocławskich Agentów Nieruchomości - poznaj najlepszych Specjalistów we Wrocławiu

Wrocław, perła Dolnego Śląska, dynamicznie rozwija się na rynku nieruchomości, oferując szerokie możliwości dla inwestorów i osób poszukujących idealnego miejsca do życia. W tej scenerii wyróżniają się najlepsi agenci nieruchomości, których pasja, wiedza i doświadczenie stanowią fundament udanych transakcji. W niniejszym artykule prezentujemy sylwetki najbardziej cenionych agentów nieruchomości we Wrocławiu. To profesjonaliści, którzy doskonale znają lokalny rynek i potrafią przewidzieć jego przyszłe kierunki rozwoju. Dzięki ich zaangażowaniu i umiejętnościom negocjacyjnym, wielu klientów zrealizowało swoje marzenia o idealnym domu lub zyskownej inwestycji. Poznajcie liderów, którzy podnoszą standardy w branży nieruchomości we Wrocławiu, inspirując innych swoją pracą i sukcesami. Zapraszamy do lektury i odkrycia, co czyni ich najlepszymi w tym niezwykłym mieście.


Anna Bartoszek - Nieruchomości Wrocław

Moja droga zawodowa rozpoczęła się od prowadzenia własnej firmy usługowej, gdzie na co dzień miałam okazję kontaktować się z klientami, prowadzić negocjacje oraz udzielać wsparcia i doradztwa. Dzięki temu 6 letniemu doświadczeniu ukształtowała się moja pasja do pracy z ludźmi.

Nagroda Prezydenta Wrocławia w kategorii "30 Kreatywnych Wrocławian" w 2019 roku oraz nominacja do tytułu Osobowości Roku 2020 były dla mnie ukoronowaniem tego czasu i potwierdzeniem, że droga, którą obrałam, ma sens.

W branży nieruchomości wyspecjalizowałam się w pracy z klientem popytowym, podczas której skupiam się na ich potrzebach i jestem w stanie znaleźć ich wymarzone mieszkanie w szybkim czasie. Dodatkowo jako specjalista dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi agentami, szkoląc ich w budowaniu trwałych relacji z klientami

W mojej pracy kieruję się wartościami empatii, zrozumienia, zaufania i profesjonalizmu. Moje motto brzmi: "Każda nieruchomość ma swoją historię, a moim celem jest pomóc moim klientom napisać swoją własną historię w nowym miejscu".

Jako członek elitarnego klubu nieruchomości "SPOD LADY", mam dostęp do ofert nigdzie niepublikowanych, do których klienci prywatni nie mają dostępu.

Praca agenta nieruchomości to podróż pełna wyzwań, satysfakcji i niezapomnianych momentów. Jestem wdzięczna, że mogę być częścią życia moich klientów i pomagać im w znalezieniu swojego wymarzonego domu.


Miłosz Kuriata - MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI

Witaj w MK PRESTIGE NIERUCHOMOŚCI! 

Twój klucz do wyjątkowej obsługi klienta na najwyższym poziomie!

Jesteśmy  licencjonowanym biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami z wieloletnim doświadczeniem w branży, działającym w obszarze Wrocławia i okolic. Licencja Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości nr 26323.

Wiodący zespół ekspertów, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają naszym klientom w realizacji ich marzeń.

Co nas wyróżnia?

Obsługa Klienta na najwyższym poziomie: nasz zespół doświadczonych specjalistów jest zawsze gotowy, aby zapewnić Ci wsparcie na każdym etapie transakcji. Od pierwszego kontaktu po finalizację umowy, dbamy o to, aby klient czuł się wyjątkowo i był w pełni usatysfakcjonowany.

Indywidualne podejście: rozumiemy, że każda nieruchomość i każdy klient to unikalne wyzwanie, dlatego dostosowujemy nasze usługi do Twoich indywidualnych potrzeb, oferując spersonalizowane doradztwo i strategie.

Szeroki wybór nieruchomości: w naszej ofercie znajdziesz zarówno mieszkania, apartamenty, urokliwe domy, jak i przestronne lokale komercyjne. Działamy na rynku pierwotnym i wtórnym, zapewniając dostęp do najnowszych ofert.

Profesjonalizm i doświadczenie: wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości pozwala nam skutecznie negocjować warunki transakcji i znajdować najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

Innowacyjność i technologia: wykorzystujemy najnowsze technologie i narzędzia marketingowe, aby Twoja nieruchomość była widoczna i atrakcyjna na rynku. Wirtualne spacery, profesjonalne sesje zdjęciowe, filmy i zaawansowane kampanie reklamowe to tylko niektóre z naszych usług.

Skontaktuj się z nami już dziś i  dołącz do naszej społeczności, gdzie każdy klient traktowany jest z najwyższą uwagą i profesjonalizmem. Pozwól nam znaleźć dla Ciebie idealną nieruchomość lub sprzedać swoją z maksymalnym zyskiem.

Twój sukces jest naszym priorytetem!

 AURA Biuro Nieruchomości

Wrocław znany z malowniczych zabytków i dynamicznego rozwoju, przyciąga mieszkańców i inwestorów z różnych części Polski i świata. W miarę jak rynek nieruchomości w mieście kwitnie i stale się rozwija, rośnie konkurencja między agentami nieruchomości, którzy starają się wyróżnić i zapewnić klientom najlepszą obsługę i rozwiązania.

Nieruchomości w których żyjemy, mieszkamy i pracujemy, na co dzień są bardzo ważnym miejscem i częścią życia każdego z nas. Rozumiemy jak ważna, a zarazem stresująca jest decyzja o zakupie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości oraz z jakimi obowiązkami się to wiąże.

Biuro Nieruchomości AURA powstało z myślą o Was — naszych klientach, dlatego na samym początku precyzyjnie badamy Wasze potrzeby, aby jak najlepiej dostosować się do nich i wdrożyć odpowiednie rozwiązania do uzyskania zamierzonego efektu.

Dbamy o to, aby członkowie naszego zespołu mieli wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości, stale się edukowali oraz dostosowywali się do sytuacji aktualnie panujących na rynku. Ma to na celu zapewnienie Wam jak najlepszej obsługi, wiedzy, wsparcia i pomocy na każdym etapie współpracy.

AURA to nie tylko doradztwo i pośrednictwo!

W swojej ofercie posiadamy również: usługi wykończeniowe, projektowania wnętrz, wizualizacje, sesje fotograficzne i Home Staging.

Na pokładzie naszej firmy jest również zaufana grupa remontowa, która z pełnym zaangażowaniem, terminowością i energią do pracy wyremontuje Wasze mieszkanie nie narażając Was na krzywe spojrzenia sąsiadów i towarzyszący temu procesowi bałagan.

Każdego dnia rozwijając naszą działalność, przyświeca nam wizja, aby nasza firma kojarzyła się z profesjonalizmem, zaufaniem i pewnością, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby zawierane transakcje przebiegały z pełnym zadowoleniem i satysfakcją obydwu stron.

Poczuj magiczną AURĘ wokół współpracy i skontaktuj się z naszym Biurem Nieruchomości.
 

Beata Foryś - Biuro Nieruchomości Homfi

Mam na imię Beata i pracuję dla wrocławskiego oddziału biura nieruchomości homfi. 

Moja historia w tej branży rozpoczęła się kilka lat temu, kiedy zostałam zatrudniona w firmie na stanowisku asystentki. Już po kilku miesiącach pracy otrzymywałam pochlebne opinie od klientów, mój potencjał dostrzegła ówczesna wtedy dyrektorka i kierując się zasadą, że z szans w życiu należy korzystać, zmieniłam stanowisko na agenta nieruchomości.  

Od zawsze interesowałam się handlem i sprzedażą, wiele lat pracowałam także w obsłudze klienta, dlatego kontakt z ludźmi nie stanowił dla mnie żadnego problemu. 

Już od pierwszych spotkań moja profesjonalna postawa i zaangażowanie sprawiły, że ludzie zaczęli mi ufać i bardzo szybko zbudowałam portfolio nieruchomości. Do dzisiaj pamiętam swoją pierwszą sprzedaną nieruchomość, którą powierzył mi klient, a następnie polecił mnie swojej znajomej, która także została moją klientką. 

Każda sprzedaż to inny przypadek, w którym pojawiają się coraz to nowe sytuacje, których zwykle nie da się przewidzieć, dlatego w pracy wyróżniam się spokojem i opanowaniem. 

W pamięci utkwiła mi transakcja ze starszą Panią, która bardzo bała się z kimkolwiek współpracować, kilka razy w trakcie naszej współpracy chciała się wycofać, jednak bardzo zależało mi na tym aby jej pomóc, dlatego spędzałam przy telefonie sporo czasu na wyjaśnienia i zapewnienia. Ostatecznie znalazłam kupca na mieszkanie, a była właścicielka dziękowała mi wiele razy za to, że znalazła tak uczciwą osobę. Jednocześnie była to jedna z trudniejszych transakcji, którą przeprowadziłam biorąc pod uwagę wiele czynników. 

Wierzę, że każdy konflikt można rozwiązać, a trudne sytuacje mają zawsze wyjście. 

Po zaledwie dwóch latach pracy znalazłam się w elitarnej grupie dziesięciu najlepszych agentów w firmie, co świadczy o moim profesjonalizmie i sukcesach w obszarze sprzedaży nieruchomości, sukces ten utrzymuje od 2 lat, a w 2023 roku zostałam także agentką roku w odziale we Wrocławiu.


Victoria Hall Nieruchomości 

Jak znalazłam się w nieruchomościach? Zaczęło się od Netflixa. A właściwie to od serialu, który mnie zainspirował. Zawsze interesowałam się architekturą. Wnętrza i budynki - główne atrakcje moich wszystkich wycieczek. Chyba nikogo nie zdziwi, że początki w branży nie były łatwe. Zwłaszcza, że tak jak w serialu, za cel obrałam sobie nieruchomości premium. Oczywiście wszyscy mi to odradzali. Przez pierwszy rok nie zarobiłam na tym ani złotówki. Miałam coś do udowodnienia. Nie tylko rodzinie i bliskim, ale przede wszystkim sobie. Po roku zaczęłam sprzedaż swojej pierwszej nieruchomości. W końcu. Zaczęłam robić to tak, żeby pokazać że nie tylko nieruchomość jest premium, ale i obsługa sprzedaży jest na poziomie premium. Moja filozofia zaczęła się sprawdzać i przynosić rezultaty. Po pierwszej transakcji zostałam najlepiej zarabiającym agentem w biurze nieruchomości. Warto było poczekać ten rok. Sukces odbił się echem i zaczęły pojawiać się kolejne propozycje współpracy.

Co jest składową tego sukcesu? Przede wszystkim nie kumuluję ofert. Nie chcę się nimi chwalić, tylko je sprzedawać. Jak dotąd sprzedałam niemal każdą nieruchomość, za którą się zabrałam. Niemal każdą? Tak. Czasami pomimo mojej pracy w grę wchodziły czynniki, na które nie miałam wpływu. Myślę, że jako pierwsza we Wrocławiu zaczęłam sprzedaż z rozmachem, na amerykańską/ zachodnią modę. Zaczęłam robić filmy promujące i przede wszystkim opowiadające o nieruchomościach. Zauważyłam, że w przeciwieństwie do zachodu, w filmach tych nie pojawiali się aktorzy. I to trzeba było zmienić.

Jakie są rezultaty? Zapraszam na YouTube. Cieszy mnie to, że przetarłam szlaki i mogę patrzeć na to jak inni idą podobną drogę. Widzę, jak rozwinął się rynek nieruchomości premium we Wrocławiu. Ogromne cieszę się, że mogę być częścią tego rozwoju. 
 

Urszula Gładysz - Homfi Nieruchomości

Łączę pasję z determinacją i profesjonalnym podejściem do każdego klienta.

Nieruchomościami zaczęłam interesować się jeszcze podczas studiów na kierunku Gospodarka Przestrzenna. To właśnie wtedy, zgłębiając tajniki analizy i działań rynku nieruchomości, odkryłam swoją prawdziwą pasję. Od tamtej pory konsekwentnie rozwijam swoje umiejętności, zdobywając cenne doświadczenie w sprzedaży i negocjacjach, co pozwala mi budować długotrwałe relacje z klientami.

Aktualnie kontynuuję naukę na studiach podyplomowych z wyceny nieruchomości na Politechnice Wrocławskiej. Dzięki temu mogę świadczyć kompleksowe usługi doradcze, łącząc wiedzę teoretyczną z praktycznym doświadczeniem. Moją misją jest pomoc klientom w znalezieniu idealnego miejsca do życia lub inwestycji, a także doradztwo w zakresie najbardziej opłacalnych rozwiązań inwestycyjnych.

Moje zainteresowanie nieruchomościami zaczęło się już 13 lat temu, gdy moja mama rozpoczęła działalność w tej branży na Cyprze. To właśnie tam zdobyłam pierwsze doświadczenia, zarządzając najmem i procesując transakcje sprzedaży nieruchomości. Od tego roku działam na szeroką skalę, zarządzając nieruchomościami zarówno w Polsce, głównie we Wrocławiu i okolicach, jak i na Cyprze. Pomagam również klientom inwestować kapitał za granicą oraz zakładać spółki na Cyprze, oferując kompleksową obsługę prawną.

Co czyni mnie wyjątkową? Przede wszystkim szeroka perspektywa, którą oferuję moim klientom. Nie ograniczam się tylko do rynku polskiego. Doradzam, jak zainwestować kapitał, aby stopa zwrotu była jak największa i najszybsza. Dzięki mojemu doświadczeniu i kontaktom, pomagam budować siatkę networkingową, która ma ogromną wartość przy kolejnych inwestycjach.

Sukcesy i wartości
Jedną z najbardziej satysfakcjonujących historii w mojej karierze jest pomoc klientom, którzy początkowo planowali inwestycje w Polsce, a ostatecznie zdecydowali się na zakup nieruchomości na Cyprze. Dzięki tej współpracy, nawiązali kontakty z innymi właścicielami nieruchomości na wyspie, co stworzyło silną, zżytą społeczność polską. Tego rodzaju networking ma ogromną wartość dodaną, która przynosi korzyści przy kolejnych inwestycjach.

W mojej pracy kieruję się przede wszystkim profesjonalizmem i dbałością o dobro klienta. Wszelkie decyzje są podejmowane świadomie, bez pośpiechu, a klienci czują się zaopiekowani od początku do końca procesu zakupu. Zachowuję pełną dyskrecję na każdym etapie transakcji, a moje motto brzmi: "Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, na cuda trzeba poczekać trzy dni". Nawet najtrudniejsze transakcje są możliwe do zrealizowania, pod warunkiem, że podejdziemy do nich z cierpliwością, skrupulatnością i determinacją.

Moje ulubione miejsca we Wrocławiu
Uwielbiam Wrocław za jego niepowtarzalny klimat i historię. Jednym z miejsc, które zawsze polecam moim klientom, są Browary Wrocławskie. To wyjątkowe miejsce do życia i odpoczynku, które łączy w sobie nowoczesność z historycznym urokiem. Browary Wrocławskie to przestrzeń, która z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, poszukujących nie tylko wygodnego mieszkania, ale także inspirującego otoczenia.

Rada dla przyszłych agentów nieruchomości
Dla tych, którzy marzą o sukcesie w branży nieruchomości, mam jedną radę: bądźcie cierpliwi, skrupulatni i zdeterminowani w realizacji swoich celów. Branża nieruchomości wymaga nie tylko wiedzy i umiejętności, ale także pasji i zaangażowania. Każda transakcja to nowe wyzwanie, które przynosi nie tylko satysfakcję, ale także cenną naukę na przyszłość.

Łączenie pasji z profesjonalizmem to klucz do sukcesu, a ja jestem dowodem na to, że warto podążać za swoimi marzeniami, nieustannie rozwijać się i dążyć do doskonałości w tym, co się robi.
 

Weronika Jastrzębska - w branży nieruchomości BABA OD CHATY

Moja kariera w branży nieruchomości rozpoczęła się przypadkowo, co dowodzi, że los ma dla nas inne plany. Próbowałam wielu branż, ale dopiero w nieruchomościach poczułam, że To JEST TO! Wreszcie mogłam poskładać swoje umiejętności w całość i przeobrazić je w nieustanny rozwój. To nie tylko praca, to pasja i sposób życia.

Jako zawodniczka kickboxingu, zdobyłam cechy, które miały ogromny wpływ na moją drogę zawodową. Treningi nauczyły mnie pokory i cierpliwości – niezbędnych w pracy jako agent nieruchomości. Kickboxing nauczył mnie również, że sukces wymaga wytrwałości i determinacji, które wykorzystuję w każdym aspekcie mojej kariery.

Dzięki połączeniu moich doświadczeń, jestem w stanie oferować klientom profesjonalną obsługę i unikalne podejście oparte na pasji, determinacji i zrozumieniu ich potrzeb.

Nie posiadam określonej specjalizacji, cechuję się wszechstronnością. Pasjonują mnie nieruchomości z duszą, historią i unikalnym charakterem. Praca z takimi miejscami sprawia mi ogromną satysfakcję i inspiruje do większego zaangażowania w każdy projekt. Z każdej nieruchomości staram się wyciągnąć atuty, które podkreślą jej unikalny charakter i przyciągną nabywców. Analizuję każdy detal, aby zrozumieć, co wyróżnia daną nieruchomość. To może być architektura, historia miejsca, układ pomieszczeń, czy widoki.

W mojej pracy najważniejsze są uczciwość, profesjonalizm i empatia. Stawiam na budowanie trwałych relacji opartych na zaufaniu i zrozumieniu potrzeb klientów. Wierzę, że każda transakcja to coś więcej niż sprzedaż – to początek nowego etapu w życiu moich klientów. Dlatego zapewniam wsparcie na każdym etapie procesu, od pierwszego spotkania po finalizację umowy.

Zasada, która motywuje mnie w pracy, pochodzi ze świata sportu: "Nie chodzi o to, by być najlepszym. Chodzi o to, by być lepszym niż wczoraj." Ten cytat przypomina mi, że nieustanny rozwój i doskonalenie są kluczowe zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Opowiem historię mojej klientki, która była dla mnie niezwykle satysfakcjonująca. Trafiła do mnie z polecenia, zniechęcona wielomiesięcznymi próbami sprzedaży mieszkania. Poprzedni pośrednicy nie przynieśli efektów, mimo podpisanych umów otwartych. Zaproponowałam jej umowę na wyłączność.

Nasza współpraca rozpoczęła się intensywnie - przeprowadziłyśmy analizę rynku, poprawiłyśmy prezentację mieszkania, wykonując nowe zdjęcia. Najważniejszym krokiem było stworzenie indywidualnej strategii sprzedaży oraz wykorzystanie strategii off-market.

Efekty były zaskakujące - mieszkanie zostało sprzedane już po miesiącu od podpisania umowy na wyłączność. Ta historia pokazuje, jak ważne jest właściwe podejście do sprzedaży nieruchomości oraz indywidualnie dopasowana strategia. Umowa na wyłączność dała nam większą elastyczność i możliwość dostosowania strategii, co przyniosło sukces.

 

Wiktoria Czapla - Digital Broker

Wiktoria Czapla rozpoczęła karierę w branży nieruchomości ponad 3 lata temu od stanowiska Customer Relationship Specialist w partnerskiej firmie SonarHome, doskonaląc umiejętności w zakresie kontaktu z klientem i zgłębiając wiedzę o rynku. Szybko zrozumiała, że relacje mogą być podstawą jej codziennej pracy, nie w Dziale Obsługi Klienta, a na stanowisku Agenta Digital Broker. Wiktoria specjalizuje się w transakcjach na rynku wtórnym na terenie Wrocławia – przy wsparciu nowoczesnych technologii, pomaga klientom znaleźć wymarzone mieszkanie lub sprzedać nieruchomość na najkorzystniejszych warunkach. Oferuje również usługę bezpośredniego odkupu – iBuying. 

Wiktoria jest magistrem ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. Jej praca dyplomowa o kredytach hipotecznych daje jej solidne podstawy i pozwala wspierać klientów w kwestiach związanych z finansowaniem nieruchomości.

Zainteresowanie architekturą stanowi dodatkowy atut. Pośrednictwo sprzedaży Wiktoria uzupełnia o home-staging, co pozwala prezentować nieruchomości w najlepszym świetle. Jej hobby – malowanie obrazów abstrakcyjnych – przekłada się na kreatywne podejście do pracy i wystroju wnętrz.

Agentka stawia przede wszystkim na budowanie relacji. Chce, aby współpraca z nią była nie tylko profesjonalnym, ale i przyjemnym doświadczeniem. Niewątpliwa łatwość nawiązywania kontaktów pozwala na indywidualne podejście do każdej transakcji. Z uwagą wsłuchuje się w potrzeby klientów, by jak najlepiej dostosować ofertę do oczekiwań.

Rzetelność w obsłudze transakcji to dla niej priorytet. Agentka zapewnia pełną obsługę transakcji i pomoc formalno-prawną, przygotowuje analizy lokalnego rynku i indywidualne strategie sprzedaży, korzystając z nowoczesnych narzędzi Digital Broker.

Komplet pozytywnych opinii świadczy o profesjonalizmie i zaangażowaniu agentki. Wiktoria jest szczególnie dumna z faktu, że pomaga klientom spełniać ich marzenia i cieszy się, że może to robić w tak dynamicznej i ekscytującej branży jak nieruchomości.


Magdalena Janus - Digital Broker

Magda Janus zaczęła interesować się rynkiem nieruchomości, kiedy sama poszukiwała mieszkania na wynajem we Wrocławiu, gdzie przeniosła się na studia z innowacyjnego marketingu. Jej własne doświadczenia oraz historie, którymi dzielili się jej bliscy, skłoniły ją do przemyśleń, jak można przeprowadzić transakcję bardziej efektywnie, usprawnić procesy i wprowadzić nową jakość na lokalnym rynku nieruchomości.

Magda szybko odnalazła się w branży nieruchomości, czerpiąc wiedzę ze studiów oraz intensywnych szkoleń branżowych i zaczęła specjalizować się w sprzedaży mieszkań z rynku wtórnego. Obecnie wykorzystuje innowacyjne technologie oraz narzędzia oferowane przez Digital Broker (np. wyceny oparte na zaawansowanych algorytmach sztucznej inteligencji czy rozwiązania przeznaczone do analizy konkurencyjnych ofert) i cyklicznie raportuje klientom postępy w sprzedaży, co pozwala wyróżnić się na rynku.

Klienci doceniają wszechstronność Magdy, wiedząc, że zadba nie tylko o sprzedaż z maksymalnym zyskiem, ale także o profesjonalne przygotowanie lokalu do sesji zdjęciowej. W tym procesie agentka wykorzystuje home-staging, który jest jej pasją. To nie tylko dekorowanie wnętrz, ale przede wszystkim umiejętne podkreślenie walorów nieruchomości. Klienci ufają jej w tej kwestii, wiedząc, że potrafi przekształcić przestrzeń w atrakcyjną ofertę.

W codziennej pracy Magda udowadnia, że relacja klient-agent nie opiera się wyłącznie na finansach. Klienci cenią kontakt z nią i obdarzają ją zaufaniem. Agencja Digital Broker oferuje elastyczne warunki współpracy, a Magda traktuje każdego indywidualnie, dostosowując działania do potrzeb i oczekiwań klientów.

W wolnym czasie Magda przemierza rowerem wrocławskie uliczki, wypatrując przy okazji nowych inwestycji, remontów czy ciekawych działań marketingowych. Ponadto często podróżuje poza granice kraju, szukając inspiracji i rozwiązań, które przyczyniają się do jeszcze lepszej obsługi klientów i skuteczniejszej sprzedaży nieruchomości.

 

Grzegorz Rychlak - Kompas Nieruchomości

Nazywam się Grzegorz Rychlak i od 15 lat pracuję jako Agent Nieruchomości, od 2015 posiadam licencję Dospon. Po krótkim flircie z emigracją w 2008 roku wróciłem do kraju i zatrudniłem się w biurze nieruchomości. Moją specjalizacją są nieruchomości inwestycyjne, zarówno mieszkania z rynku wtórnego, jak i cesje, flipy. W latach 2017-2020 prowadziłem szkolenia z inwestowania i wielu moich kursantów dziś zajmuje się inwestowaniem z dużym powodzeniem.

Co mnie wyróżnia na rynku? Myślę, że przede wszystkim nieszablonowe myślenie. Widzę okazje tam, gdzie inni ich nie dostrzegają. Dzięki temu nie ścigam się z innymi kolegami, nie przepłacam za programy monitorujące rynek i mogę działać legalnie i moralnie. O moralności pośredników napisano wiele i dla części społeczeństwa jesteśmy bardzo nisko w odczuciu moralności. Do swojej pracy podchodzę z następującymi zasadami:

1. Pracuj tak, jakbyś chciał, żeby dla Ciebie pracowano.
2. Obsługuj klienta za 1,000,000 tak jak tego za 100,000 - dla każdego są to duże pieniądze.
3. Pamiętaj, twarz masz jedną, i żeby nikt nie miał powodu Ci w nią napluć.

Pamiętam jedną transakcję, przez którą straciłem dużo nerwów, zanim doszło do szczęśliwego końca. Prowadziłem wtedy jedno mieszkanie, na które zgłosiła się klientka z mamą. Po dograniu warunków i ustaleniu terminów, wpłaciliśmy 40,000 zadatku. Ich mieszkanie miało być już sprzedane. Procedura standardowa: wycena mieszkania, badanie księgi wieczystej, nic w dziale III i IV. Klient znalazł się dość szybko. Umówiłem się na spotkanie z moimi klientkami, aby odebrać dokumenty w oryginale i zanieść do kancelarii, i wtedy wybuchła bomba...

"Panie Grzesiu, ja się muszę do czegoś Panu przyznać" - powiedziała matka klientki. Okazało się, że miała podpisaną umowę przedwstępną notarialną z handlarzem, z wartością mieszkania 400 tys. My sprzedawaliśmy za 550 tys. Telefon do handlarza, oczywiście nie ma mowy o wycofaniu się i pojawia się roszczenie w dziale III KW. Zadatek 40,000 wisi na włosku, musimy zrobić aneks do umowy. Po wielu zabiegach matka klientki umawia się na rozwiązanie umowy w kancelarii notarialnej z handlarzem. Pan jednak domaga się jeszcze 20,000 zadośćuczynienia za brak zarobku, strony wychodzą. Klientka, wściekła, policzkuje handlarza na środku Rynku. Handlarz, widząc, że nie uda mu się, wraca do kancelarii zrezygnowany i w końcu udaje się rozwiązać niekorzystną umowę. Podpisujemy umowę na sprzedaż mieszkania matki klientki. Umawiamy akt notarialny na kupno zadatkowanego mieszkania. Uff... a nie, jednak nie. Sprzedający zapadają na covid. Koniec końców wszystko skończyło się dobrze, a ja wziąłem urlop, żeby odreagować tę sytuację.

Artykuł zrealizowany przez Immobooking.pl


avatar

Redakcja

Redaktor TOPrankingi.com
Wróć do strony głównej

TOPrankingi.com to dynamiczna redakcja specjalizująca się w analizie i prezentacji najnowszych trendów biznesowych. Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów, którzy codziennie dostarczają czytelnikom rzetelnych i aktualnych informacji. Koncentrujemy się na innowacjach, strategiach rynkowych i analizie danych, pomagając przedsiębiorstwom i profesjonalistom zrozumieć i wykorzystać zmiany na rynku. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie wartościowych treści, które wspierają rozwój i sukces naszych czytelników.


Treści zamieszczone na naszej stronie TOPrankingi.com mają charakter wyłącznie informacyjny lub reklamowy i nie stanowią porady prawnej, inwestycyjnej lub podatkowej. Informacje zawarte na na naszej stronie mogą nie uwzględniać wszystkich aspektów istotnych dla danego zagadnienia oraz mogą wyrażać indywidualną opinię właściciela serwisu. Jednocześnie informujemy, że materiały zamieszczone w serwisie stanowią utwory w rozumieniu przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Pozostaw komentarz

Pozostaw komentarz do tego artykułu*